• Akcesoria Do Laptopów
  • Laptop z włókna węglowego Vinyl skóra naklejka Pokrywa do nowego HP EliteBook 840 G5 /745 G5 5. generacji 14"
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Laptop z włókna węglowego Vinyl skóra naklejka Pokrywa do nowego HP EliteBook 840 G5 /745 G5 5. generacji 14"

zł57.10

Recenzja
Ocena | Napisz opinię

Laptop z włókna węglowego winylowe naklejki skóry pokrywa straż dla nowego EliteBook 840 G5 /745 G5 5. generacji 14"

(Nie pasuje do innych modeli)

Kiedy złożyć zamówienie,proszę zostawić mi wiadomość(model laptopa:*****).Jeśli twój laptop należy do innych modeli, skontaktuj się z nami.my odpowiemy najszybciej jak to możliwe, czy można z niego skorzystać.Dziękuję.

1, pozycja Ta nie jest trudnym przypadkiem.Ten przedmiot jest

Specjalna winylowa naklejka na skórę/naklejki i nie są wykonane z gumy,silikonu, żelu lub tworzywa sztucznego.Łatwo się rozprowadza i łatwo się usuwa, nie pozostawia lepkich śladów.

2, skóra ma również dowód wodoodporny, zadrapaniami,-zrównoważony, anty-odcisk palca, estetykę i inne funkcje.Skóra jest bardzo lekka i cienka, nie zwiększy ciężar i grubość laptopa.To w żaden sposób nie wpływa na straty ciepła laptopa.

W tym :zewnętrzna pokrywa skóra+skóry wokół klawiatury+dolna skóra

Ponieważ w różnych krajach komputer jest inny,proszę, spójrzcie na obrazek i sprawdź ją.Poniżej znajduje się poradnik na temat instalacji winylowych naklejek skóry: można znaleźć partnera do nakładania i będzie łatwiej. 1,sprawdzasz rozmiar skóry i otwór czy to jest słuszne. 2,trzeba wyrównać wszystkie otwory , nie możesz wstawić z krawędzi.Nie opieraj się i proszę nie zbaczać. 3,Jeśli skóra nie jest wyrównane, należy powoli zdjąć ją teraz i ponownie wstawić . (Nie pchaj się, bo inaczej łatwo rozciąga się rozdarty) Uwaga: po zakończeniu pasty, jeśli okaże się ,że skóra nie jest mocno, można użyć grzanie suszarką do włosów, przecierając powierzchnię skóry wodą. cloth.it będzie szczelnie przylegać . ( Upewnij się, że temperatura grzania nie jest zbyt wysoka, bo to prowadzi do deformacji skóry) To ręczne techniczne.Efekt może być taki sam, jak w końcu każdy, kto ustawia skórę.Jeśli skóra nie jest wyrównane, będzie ona odbiegać.Dlatego należy zachować skórę wyrównaną.Proszę, nie bądź zbyt surowy i dążyć do doskonałości.Dziękuję. 1. złamana przez tradycyjną koncepcję folii ochronnej powłoki przy użyciu nowego korei południowej import materiałów przyjaznych dla środowiska, imitacja tekstur silny tekstury, dając naturalne i wygodne dotykowe przyjemność. 2. Po tym jak optycznie zasada dokładności umiera odcinek, i doskonała integracja laptopów, i jest odporne na ścieranie, kwasy i zasady, anty-olej, lekkie, aby wyczyścić dane techniczne. 3. brak pozostałości kleju.

Powyższe zdjęcie jest tylko w celach informacyjnych

Uwaga: skóra może produkować zmarszczki w drodze, tego trudno uniknąć.Ale nie ma to wpływu na montaż.Ponieważ skóra jest miękka, gdy skóra jest nakładany na powierzchnię laptopa, będzie ona płaska.Jeśli na skórze są pęcherzyki, oni po prostu wznoszą się w powietrze, i nie ma to wpływu na instalację..Gdy instalujesz skórę, także trzeba zerwać papier do zabudowy.Tak, że można spróbować zainstalować go od nowa.

  • marka: KH
  • Typ: Rękaw Na Laptopa
  • Podłoga: Unisex
  • Pakiet: TAK
  • Materiał: Winyl
  • Styl: Obuwie
  • Rodzaj Wzoru: Twarda

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Wam też może się spodobać

Wysokiej jakości.