• sprzedaż
  • Przenośny uchwyt parasol stoisko stały zacisk ogród, podwórze balkon parasol uchwyt nie jest tak łatwo rdzewieć ogród
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Przenośny uchwyt parasol stoisko stały zacisk ogród, podwórze balkon parasol uchwyt nie jest tak łatwo rdzewieć ogród

zł58.43

zł41.49

Recenzja
Ocena | Napisz opinię

Punkty Uchwytu:

1,nie jest łatwe do rdzy: wykonany z materiału żeliwnego i z powierzchni ocynkowanych, uchwyt ma silną odporność na utlenianie, nie jest łatwo rdzewieć.

2,balkonowe balustrady: uchwyt może być bezpiecznie przymocowany do poręczy balkonowych o grubości do 50 mm.

3,odpowiedni parasol: nadaje się do parasoli o średnicy do 38 mm.

4,szerokie zastosowanie: może być szybko zamontowany na poręczy i może zmienić pozycję.

5,śruby mocujące: śruby mocujące pośrednio są połączone poprzez powierzchnia dociskowa, aby zapobiec uszkodzeniu parasola.

Specyfikacja:

Nazwa: Uchwyt Na Parasol

Materiał: żelazo

Rozmiar: około 14,5*8*4 cm/5.71*3.15*1.57 W

list przewozowy:

Uchwyt Parasola*1

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)2. Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.3. Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy 4. CZAS ŚWIADCZENIA USŁUGI TRANZYTU jest określana przez przewoźnika i nie zawiera weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.5. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu 60 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!6. Z uwzględnieniem dostępności na magazynie i różnic w czasie wysyłamy towar z pierwszego dostępnego magazynie do natychmiastowej wysyłki.

1. ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu) wynosi 1 miesiąc. 2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

  • Materiał: Metalowe
  • Funkcja: Demontaż
Enes Goalkeeper
2020-10-07
5/5
All perfect recommend seller

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Wam też może się spodobać

Wysokiej jakości.