• sprzedaż
  • Papuga zabawki dla ptaków karton duży ptak zabawki afryki szary papuga zabawki naturalny drewniana klatka do żucia zabawki
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Papuga zabawki dla ptaków karton duży ptak zabawki afryki szary papuga zabawki naturalny drewniana klatka do żucia zabawki

zł49.67

zł34.79

Recenzja
Ocena | Napisz opinię

[ Idealny rozmiar ] można go używać przez długi czas.Idealnie nadaje się do wszystkich rozmiarów papug i ptaków.

[ Zrobione z bezpiecznych dla zwierząt domowych materiałów ] nasze zabawki dla ptaków, wykonane z kolorowego drewna i tektury, w pełni bezpieczne dla twoich zwierząt domowych, aby żuć i grać.

[ Wytrzymały i ekonomiczny ] szybka drewniane i papierowe sznur ten wielki zabawki dla papug jest wystarczająco mocna, aby długo wisieć, nie разваливаясь, i bardzo odporna na żądła.

Dziób papugi trzyma gg, aby utrzymać ostry, jeśli jej dziób jest zbyt długi, może wpłynąć na zdolność papuga jest i dae jej zdrowie.Nasze ptasie zabawki dla papug zawierają kolorowe drewniane klocki i naturalny karton, aby przyciągnąć papugą do жеванию, pomóc swoim znajomym-перышкам rozruszać i doprowadzić do porządku swój dziób.

Zabawka dla ptaków z komórki wykonana w jasnych kolorach, które można łatwo przyciągnąć uwagę papugi za krótki czas, i będą grać z tymi zabawkami przez długi czas codziennie, aby utrzymać swoich papug zajęte, mniej destrukcyjne i mieć więcej godzin zabawy.

Specyfikacja

Być zastosowanie:idealnie nadaje się do wszystkich rozmiarów papug i ptaków.Takie, jak Ara, Kakadu, afrykańskie szare, Эклект, nawet Caiques i duże conures, które lubią żuć i zniszczyć!

Porady:

1.Jeśli twój ptak bał nowej ptasiej zabawki, spróbuj umieścić tę zabawkę-papuga poza komórki na kilka dni, a gdy ptak staje się nawykiem, trzymaj ją w środku.

2.Jeszcze jedna rzecz, którą można spróbować, to nabić inside przysmaku.To może być korzystne dla niektórych gatunków, aby produkować własne jedzenie.

Kolor:RAN kolory (te kolory nie są akceptowane)

Materiał:drewno+papier

Rozmiar:13 x 3,5 x 29 cm

Zawartość Opakowania:

1 * Naturalna Karton Zabawka Dla Ptaków

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

  • Materiał: Drewno+papier
  • Rozmiar: 13 x 3.5 x 29cm
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • kolor: Losowe kolory (te kolory nie są akceptowane)
  • Typ Zestawu: TAK
  • Bądź zastosowanie: Idealnie nadaje się do wszystkich rozmiarów papug i ptaków. Takie jak Ara, Kakadu, Pras

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Wam też może się spodobać

Wysokiej jakości.