• sprzedaż
  • Łożyska zawór 1/8" ,pełna port MNPT, SS304.
img 0

Łożyska zawór 1/8" ,pełna port MNPT, SS304.

zł26.64

Recenzja
Ocena | Napisz opinię

Łożyska zawór 1/8" ,pełna port MNPT, SS304.

TAK, ŁĄCZYMY WYSYŁKĘ!Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kosztów wysyłki, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez wiadomości lub e-mail Controlreporter.eu, zanim kupisz towar(y).dostawa:

Zawsze wysyłamy towar(y) w ciągu 5-7 dni roboczych(sobota i święta nie są wliczone w cenę) po otrzymaniu płatności.Towar(y) zostanie wysłany do rejestracji lotniczą z monitorujący numerem.

To trwa około 15-20 dni roboczych, aby wysłać do USA, Kanady, wielkiej Brytanii, Australii i Japonii 20-30 dni roboczych w innych krajach.6-8 tygodni, aby wysłać do Brazylii, Hiszpanii, Włoch i innych krajów w innych krajach nie jest określony.

Czas dostawy może się różnić w zależności od celnej opóźnienia, uroczystości,imprez lub innych niepewności.Nie możemy zagwarantować dokładnej godziny przyjazdu.

Upewnij się, że zgadzasz się z czasem dostawy przed zakupem.

Jeśli chcesz wybrać inny szybszy sposób, proszę, skontaktuj się ze mną przed zakupem.OPINIE:

Dążymy do twojej pozytywnej opinii po otrzymaniu płatności.Jeśli z jakiegoś powodu nie czujesz, że zarobiliśmy

Pozytywna opinia, proszę nie wahaj się skontaktować z nami poprzez e-mail Controlreporter.eu, skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe, aby rozwiązać każdy problem.

Zostawimy pozytywną opinię na wszystkie zakupy i będziemy ci wdzięczni za to, że podzielili się swoim doskonałym doświadczeniem z innymi Controlreporter.euers!GWARANCJA:

Gwarantujemy, że wszystkie opisy produktów są dokładne.W przypadku, gdy towar jest uszkodzony lub masz złą towar,

skontaktuj się z nami poprzez e-mail Controlreporter.eu.Będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać problem jak najszybciej.ZWROT:

Zwrot lub wymiana są akceptowane na większość nieużywanych produktów w ciągu 14 dni od daty otrzymania, ale klient musi zapłacić dodatkowe koszty wysyłki.

Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zwrotu towaru (- ów).Proszę zwrócić uwagę:

Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Opłaty te zazwyczaj pobierane przez firmę w zakresie dostawy towarów (shipping) lub gdy zabierasz towar

– nie należy mylić ich z dodatkowymi kosztami przesyłki.

Często zadawane pytania 1 pytanie: Jak mogę zapłacić za swoje zakupy?A: akceptujemy tylko warunkowe odkładanie.Kartą kredytową łatwo dokonać płatności na konwencjonalnym wpłaty. 2 Q: czy nowa(y) wysłać z numeru przesyłki?A: Tak, wszystkie części z takiego numeru przesyłki w każdym zamówieniu, i można sprawdzić status przesyłki na koresponduje stronie internetowej. 3 Q: kiedy chcę masę zakup, ile z hurtowej?A: kiedy klient chce do hurtowego zakupu, proszę czuje się wolny skontaktujesz się z nami pocztą e-mail Алиэкспресс, dajemy Państwu najlepsze ceny. 4 Q: potrzebuję trochę podobne produkty, ale nie mogę dowiedzieć się w sklepie,czy można to zapewnić?A: Tak, można wysłać zdjęcie do nas.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby dowiedzieć się i odpowiedzieć na cenę.Ponadto, przyjmujemy indywidualny produkt.

  • Forma: Równy
  • Typ: Europejska
  • Technika: Casting
  • Połączenie: Kołnierzowy
  • Numer Modelu: NV18FF
  • Materiał: stal nierdzewna

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Wam też może się spodobać

Wysokiej jakości.