• Ornamenty
  • AAA 3szt naturalny agat kwarc próbki
img 0
img 1
img 2

AAA 3szt naturalny agat kwarc próbki

zł33.88

zł32.20

Recenzja
Ocena | Napisz opinię

Polecenie wyjaśnić nazwę naturalny Kryształ żwir materiał Kryształ waga g długość 30 mm szerokość 30 mm Wysokość mm

Uwaga: rozmiar może być niewielkie niedokładności z powodu różnych partii produktów lub na pomiar ręczny, dzięki za zrozumienie!Płatność:

* Płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni po zakończeniu licytacji.Proszę, upewnij się, że adres "Ship To" w swoim rachunku escrow jest poprawny.

* Klienci międzynarodowi należy pamiętać, że cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Dostawa I Rozładunek:

* Część będzie zanurzony od słupa wieloryba standardową międzynarodową wysyłką (z numeru przesyłki).

* Wysyłam towar w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.Zazwyczaj pojawia się w ciągu 30 dni roboczych.Jeśli potrzebujesz wysyłka EMS, proszę nie wahaj się skontaktować się ze mną.

Oferujemy kilka opcji dostawy w następujący sposób:

1. Obsługa SAL (obsługa SAL około 18-30 dni.taniej i szybciej)

2. air wysyłka (air Wysyłka około 15-20 dni,szybciej, ale drogie)

3. wysyłka EMS EMS (około 6-10 dni.najszybszym, ale bardzo drogi)

4. transport morski (morski trwa około 45-60 dni, lepiej nie wybierać morskiej dostawę, jeśli nie masz cierpliwości czekać tak długo w ciągu około 2 miesięcy.najtańszy, ale bardzo powolny)

W Połączeniu Wysyłka

* Cieszę się połączyć na dostawę towarów, wygrany/zakupiony w ciągu 7 dni.

* Możesz uzyskać rabat 15% na dostawę.

* Połączenie rabat na wysyłkę jest dostępna tylko w przypadku, jeśli robisz jeden pełna płatność.Proszę poczekać, aż wszystkie aukcje skończą.Po za tym, proszę, napisz do Mnie na e-mail dla przełączania faktury, jeśli jeszcze tego nie zrobił.

Zasady zwrotu:

* Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony, skontaktuj się ze mną natychmiast.Towary mogą być zwrócone w ciągu 7 dni po otrzymaniu 100% zwrotu. * Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu i w wysłanych warunkach, nie są zużyte i nie zmienione.

Warunki:

Towary są wysyłane w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności.

Jeśli towar jest uszkodzony pocztą, mogę zwrócić koszt wysyłki i zrekompensować ci trochę pieniędzy.

Wysyłam paczki pocztą Chin.Jeśli przesyłka zaginęła na poczcie, mogę wysłać przesyłkę ponownie lub wysłać pełne pieniędzy.

Odpowiadam na e-maile 7 dni w tygodniu.Jeśli nie można uzyskać odpowiedzi od mnie w ciągu 2 dni, to oznacza, że nie możemy uzyskać swój adres e-mail.Proszę, upewnij się, że wysyłasz maila na odpowiedni adres e-mail.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, proszę, nie wahaj się ze mną skontaktować.Jestem gotów rozwiązać każdy problem z moimi klientami.Dołożymy wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni.(^v^)

Jeśli chcesz zamówić indywidualny produkt, proszę dać nam swoją specyfikację w szczegółach.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby spełnić twoje wymagania.

Opinie:

Dziękuję ci za ciebie.Proszę miły wyloguj się dobra opinia do nas jeśli lubisz nasze części.Gwarantujemy 100% zadowolenie z naszych próbek i obsługą.

Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru przy odbiorze, proszę, koniecznie skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności!

Oferujemy pełny lub częściowy zwrot pieniędzy, który zależy od indywidualnej sytuacji, w dowolnym czasie od momentu otrzymania przez klienta towarów.

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przy naturalnym oświetleniu.Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować, aby rozwiązać wszelkie problemy, które mogą wystąpić, zanim zostawić komentarz.

Zadowolenie klienta to cel naszej firmy.

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: Mjzbf
  • Regionalna Cecha: Chiny
  • Temat: Maskotka
  • Naturalny kamień Kryształ.: Naturalny krystaliczny żwir
  • Styl: feng shui
  • Materiał: Kryształ
  • aura anielski kamień: zdrowe кувыркающийся kamień

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Wam też może się spodobać

Wysokiej jakości.