img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Ładowarka zasilacz sieciowy do kamery Sony DCR-TRV230E, DCR-TRV240E, DCR-TRV250E, DCR-TRV260E, DCR-TRV270E,DCR-TRV280E Handycam

zł34.26

zł31.52

Recenzja
Ocena | Napisz opinię

Proszę zwrócić uwagę, że ten produkt jest wielokrotnego wyboru pakietu, wyślemy pakiet do wyboru.Proszę, C hoose C arefully.

Poniżej można zobaczyć specyfikację zasilacza ładowarki i ładowarki baterii:

Zasilacz sieciowy przeznaczony jest do nieprzerwanego zasilania aparatu lub kamery, ale nie może ładować akumulator.

Zastąpić Nr Części:

Sony AC-L10, AC-L10A, AC-L10B, AC-L10C

Sony AC-L15, AC-L15A, AC-L15B, AC-L15C

Sony AC-L100, AC-L100B, AC-L100C, AC-L100D

Zestaw ten pozwala zasilać kamery z gniazdka sieciowego.Przydatne dla długich studyjnych zdjęć bez konieczności ciągłej wymiany i ładowania wielu akumulatorów

Zasilacz sieciowy przeznaczony jest do nieprzerwanego zasilania aparatem podczas przesyłania zdjęć do komputera, przy długotrwałej pracy w studio lub podczas oglądania obrazów po podłączeniu do telewizora lub magnetowidu.

100% nowy wysokiej jakości Uniwersalny (nie OEM) zasilacz sieciowy

100% Zgodność z oryginałem

AC 100-240 V - za pomocą urządzenia w dowolnym miejscu na świecie

Uniwersalne napięcie Wejściowe: AC 100-240 v, 50/60 Hz

Wyjście: DC 8.4 V 1.7 A

Gwarancja 1 rok, CE i Chiny certyfikat CCC

Stan : Nowy

Ochrona: zapobieganie przeładowaniem i zwarciem.

Pakiet Zawiera:

1x ładowarka z zasilacza sieciowego

1 x kabel zasilania US/EU/AU/UK" (wyślemy ci wtyczkę zgodnie z danym krajem)

Krok: przygotowanie źródła zasilania

1 Otwórz osłonę gniazda DC IN i podłącz zasilacz sieciowy dostarczony wraz z kamerą do gniazda DC IN, tak aby etykieta wtyczki była skierowana w górę.

2 podłącz kabel zasilający do zasilacza prądu przemiennego.

3 podłącz przewód zasilający do gniazdka elektrycznego.

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu,zawsze możesz skontaktować się z nami,a my zwrócimy ci wszystkie pieniądze lub wyślemy nowy jako zamiennik.

USB-zasilacz buforowy przeznaczony jest do nieprzerwanego zasilania aparatu lub kamery, ale nie może ładować akumulator.Zastępuje Sony AC-L10, AC-L10A, AC-L10B, AC-L10C, AC-L15, AC-L15A, AC-L15B, AC-L15C, AC-L100, AC-L100B, AC-L100C, AC-L100D zasilacz sieciowy.Zestaw ten pozwala zasilać kamerę z portu USB .Przydatne dla długich studyjnych lub ulicznych zdjęć bez konieczności ciągłej wymiany i ładowania wielu akumulatorów nasz unikalny adapter projektu naprawdę wygodne i praktyczne dla długotrwałego nagrywania podczas podróży lub na świeżym powietrzu.

Aby twoja kamera pracowała lepiej, użyj portu USB 5V 2A(output).Można ładować za pomocą ładowarki sieciowej USB, ładowarki samochodowej, zewnętrznej baterii lub innych urządzeń z portem USB (5V, 2A-4A), co daje więcej możliwości

Отличенный z nadmiarem, zwarć, wysoką temperaturą i ochroną przed przepięciami.

Wejście zasilania USB: 5V, 2A-4A (prąd co najmniej 2A,w razie potrzeby, do 4A);wyjście: DC 7.6 V-8.4 V, cała długość kabla: 150 cm; podłącz bezpośrednio do zasilacza, i już nie musisz się martwić o niskim poziomie naładowania baterii.

Bezpośrednio podłączyć do źródła zasilania, aby zapewnić twojej kamerze stabilne zasilanie.Lekki i przenośny design, który jest przeznaczony do podłączenia telefonu power Suppy podczas długich studyjnych lub zewnętrznych planie, nie martwiąc się o to, aby przerwać nagrywanie.

Pakiet Zawiera:

1x zasilacz USB ładowarka

Opis:

1. kablowy napęd dc nie tylko może grać rolę zasilacza, ale i Slso może skutecznie tłumić prądy harmoniczne.

2. wysokiej jakości układy Scaleni, wydajność konwersji falownika DC.

3. Dobra Stabilność, Wysoka Wydajność Prądu, Niski Prąd Statyczny.

4. może być powierzone заряжателем ściany USB, заряжателем samochodu, zewnętrznej baterii lub innymi urządzeniami z portem USB, daje więcej możliwości

5. podłączenie kabla do transmisji prądu stałego do zasilania aparatu cyfrowego, komórka moc: 5000-30000 Ma odpowiednik serii kamer nowego akumulatora; po włączeniu lampy błyskowej do robienia zdjęć lub wideo, należy zapewnić bezprzerwowe zasilanie.Poprawia stabilność pracy aparatu.

Uwaga:

1. Aby kamera działała najlepiej, należy użyć wysokiej jakości, aby przenieść źródło zasilania, mobilne źródło zasilania musi wyjście prądu 5 v 2/4 a.Kiedy źródło zasilania lub prąd są niewystarczające, nie można strzelać, Proszę wybrać przynajmniej najlepszy prąd.

2. mobilne źródło zasilania ma automatyczny tryb hibernacji i zamyka.

3. Nie należy używać komputera na USB, bo napięcie wyjściowe komputera USB 2.0 wynosi zasadniczo 5 W, ale prąd jest mniej niż 500 ma prądu.

  • Inteligentne Ładowanie: TAK
  • Typ: USB
  • Numer Modelu: AC-L100
  • Pakiet: TAK
  • marka: Słoneczny pokój
  • Szybkie ładowanie: TAK
  • Ekran Wyświetlacza: TAK
  • Skorzystaj z: Kamera

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Wam też może się spodobać

Wysokiej jakości.